LSA Administracinių paslaugų darbo grupė (APDG)

2013-03-13 0 274 Views

APDG veiklos nuostatai

Pagrindiniai uždaviniai:

1. Kiekvienai administracinių paslaugų grupei suburti savivaldybių specialistus į teminį kontaktų tinklą ir koordinuoti jo veiklą;

2. Nuolat teikti Lietuvos Respublikos vyriausybei, ministerijoms, savivaldybėms bei LSA pasiūlymus koreguoti bei tikslinti su administracinių paslaugų teikimu susijusius teisės aktus;

3. Kontroliuoti, kad teminių kontaktų tinklų siūlomi paslaugų sąrašai ir aprašymai atitiktų nustatytus reikalavimus ir atitiktų visų savivaldybių poreikius.

4. Nuolat teikti rekomendacijas savivaldybėms, kaip optimaliau organizuoti administracinių paslaugų teikimą. 

 

Administracinių paslaugų darbo grupės (APDG) sudėtis:

1. APDG vadovas ;

2. APDG vadovo pirmasis pavaduotojas – Jurgita Šiugždienė, Kaišiadorių raj. savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėja, tel. 8 346 20455;

3. APDG vadovo antrasis pavaduotojas – Raimundas Veikutis, LSA patarėjas informacinės visuomenės plėtros klausimais, tel. Nr. 8 526 08503, 8 620 57027 .

 

 Nariai:

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Savivaldybė

Tel. Nr.

1.

Audronė Prišmontienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Akmenės r.

8 425 57133

 

2.

Jūratė Grinienė

Vidaus administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoja

Alytaus m.

8 315 5525

 

3.

Giedrė Garliauskienė

Dokumentų ir personalo skyriaus vedėja

Alytaus r.

8 315 55539

4.

Audronius Gališanka

Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėjas

Anykščių r.

8 381 58043

 

5.

Aušra Slavinskienė

Teisės ir personalo skyriaus vedėja

Birštono

8 319 62001

6.

Deimantė Prunskienė

Kanceliarijos vedėja

Biržų r.

8 450 43135

7.

Živilė Stravinskaitė

Dokumentų ir informacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja

Druskininkų

8 313 52874

8.

Gediminas Ratkevičius

Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėjas

Elektrėnų

8 528 58012

9.

Ramunė Mečelienė

Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriaus specialistė

Ignalinos r.

8 386 39140

10.

Eugenijus Marciukas

Bendrojo skyriaus vedėjas

Jonavos r.

8 349 58740

11.

Rasa Lapukienė Kanceliarijos skyriaus vedėja

Joniškio r.

8 426 69144

12.

Danutė Matelienė

Juridinio skyriaus vedėja

Jurbarko r.

8 447 70164

13.

Jurgita Šiugždienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Kaišiadorių r.

8 346 20455

14.

Irena Skroblienė

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja

Kalvarijos

8 343 21272

15.

Rasa Marija Pilvinienė

Priimamojo interesantų aptarnavimo poskyrio vedėja

Kauno m.

8 37 423 278

16.

Daiva Grigalė

Bendrojo skyriaus vedėja

Kauno r.

8 37 305 522

17.

Marius Puodžiukaitis

Bendrojo skyriaus vyr. specialistas

Kazlų Rūdos

8 343 68622

18.

Egidijus Grigaitis

Bendrojo skyriaus vedėjas

Kėdainių r.

8 376 69509

19.

Danutė Genutienė

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Kelmės r.

8 427 69052

20.

Lina Kryževičienė

Vieno langelio ir elektroninių paslaugų skyriaus  vedėja

Klaipėdos m.

8 46 396120

21.

Milda Mockienė

Bendrojo skyriaus vyr. specialistė

Klaipėdos r.

8 46 470 805

22.

Gražina Bendikienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Kretingos r.

8 445 51019

23.

Daiva Aleksandravičienė

Vyriausioji specialistė (informacinėms technologijoms)

Kupiškio r.

8 459 35613

24.

Gediminas Giedraitis

Dokumentų ir informacijos skyriaus vyr. specialistas

Lazdijų r.

8 318 66108

25.

Vilija Vainalavičienė

Teisės departamento Bendrojo skyriaus vedėja

Marijampolės

8 343 90021

26.

Juozas Sperauskas

Bendrojo skyriaus vedėjas

Mažeikių r.

8 443 98211

27.

Virginija Žalienė

Teisės skyriaus vyr.specialistė

Molėtų r.

8 383 54781

28.

Kristina Zulonienė

Dokumentų valdymo ir ūkio skyriaus vedėja

Neringos

8 469 52438

29.

Jurgita Kunciūtė

Bendrojo juridinio skyriaus  vyr. specialistė

Pagėgių

8 441 70418

30.

Judita Vepštienė

Juridinio skyriaus vyr. specialistė

Pakruojo r.

8 421 69087

31.

Vytautas Korsakas

Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas

Palangos m.

8 460 48707

32.

Ina Stalionienė

Vidaus administravimo skyriaus Dokumentų valdymo poskyrio vedėja

Panevėžio m.

8 45 504 473

33.

Rūta Vaitkūnienė Juridinio skyriaus vyr. specialistė

Panevėžio r.

8 45 429 263

34.

Rasa Gedvilienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Pasvalio r.

8 451 54106

35.

Ona Janavičienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Plungės r.

8 448 73166

36.

Linutė Mikušauskienė

Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyr. specialistė

Prienų r.

8 319 61121

37.

Reda Risovanienė

Bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistė

Radviliškio r.

8 422 69024

38.

Modesta Lukoševičienė

Kokybės vadybos vyr. specialistė

Raseinių r.

8 428 79557

39.

Andrej Pavlovskij

Teisės ir finansų skyriaus vedėjas

Rietavo

8 448 73224

40.

Inga Tidikienė

Kaceliarijos skyriaus vyriausioji specialistė

Rokiškio r.

8 458 71223

41.

Alina Beniušienė

Juridinio skyriaus vyr. specialistė

Skuodo r.

8 440 70152

42.

Rita Vaičiūnienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Šakių r.

8 345 60760

43.

Olga Goj

Bendrojo skyriaus vyresnioji specialistė

Šalčininkų r.

8 380 30169

44.

Diana Grigienė

Kanceliarijos Asmenų aptarnavimo poskyrio vedėja

Šiaulių m.

8 41 500 522

45.

Ersida Medžiūnienė

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja

Šiaulių r.

8 41 596 646

46.

Vilma Kuzminskaitė

Personalo ir ūkio skyriaus vedėja

Šilalės r.

8 449 76116

47.

Rasa Bičkauskienė

Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė

Šilutės r.

8 441 79299

48.

Rima Nainienė

Dokumentų valdymo ir vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistė

Širvintų r.

8 382 51640

49.

Daiva Lukašanec

Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė

Švenčionių r.

8 387 66377

50.

Rima Marozienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Tauragės r.

8 614 42210

51.

Rita Kiguolienėlienė

Juridinio, personalo ir dokumentų valdymo skyriaus Dokumentų valdymo poskyrio vedėja

Telšių r.

8 444 22359

52.

Tomaš Dubovikas

Dokumentų valdymo skyriaus vyr. specialistas

Trakų r.

8 528 51315

53.

Zina Kurmelienė Bendrojo skyriaus vedėja

Ukmergės r.

8 340 60304

54.

Laimutė Neliupšienė

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja

Utenos r.

8 389 61590

55.

Alvyra Petruškevičienė

Dokumentų ir ryšių su visuomene skyriaus vedėja

Varėnos r.

8 310 32010

56.

Dileta Kviesulaitienė

Bendrojo skyriaus vedėja

Vilkaviškio r.

8 342 60191

57.

Matas Mačiulis

Elektroninių paslaugų ir procesų skyriaus vedėjas

Vilniaus m.

8 5 211 2417

58.

Renata Zelenkevič

Bendrojo skyriaus vedėjo pavaduotoja

Vilniaus r.

8 5 275 1529

59.

Anželika Milko

Bendrojo skyriaus vyr. specialistė

Visagino

8 386 60246

60.

Audronė Sažinienė Bendrojo skyriaus vedėjo pavaduotoja

Zarasų r.

8 385 37159

 

 

 

Administracinių paslaugų teminiai kontaktų tinklai (APTKT)

 

APTKT veiklos nuostatai

 Administracinių paslaugų teminio kontaktų tinklo uždaviniai:

  1. Teikti administracinių paslaugų darbo grupei pasiūlymus koreguoti bei tikslinti su administracinių paslaugų teikimu susijusius teisės aktus;
  2. Stebėti, kad siūlomi paslaugų sąrašai ir aprašymai atitiktų nustatytus reikalavimus ir atitiktų visų savivaldybių poreikius.

 

APTKT nr.

APTKT Pavadinimas

APTKT vadovas

APTKT vadovo pavaduotojas

1.

Asmenų priėmimas ir aptarnavimas

Alvyra Petruškevičienė

Eglė Beniušienė (Akmenės r.)

2.

Archyvinių pažymų išdavimas

Olga Goj

 

3.

Savivaldybės veiklos dokumentų išdavimas

Jurgita Šiugždienė

Alina Kulbokienė (Elektrėnų)

4.

Gyvenamosios vietos registravimas

Diana Grigienė

 

5.

Socialinė ir sveikatos apsauga – Pašalpų ir šalpų skyrimas

Daiva Lukašanec 

 

6.

Socialinė ir sveikatos apsauga – Kompensacijų ir išmokų skyrimas

Rita Kiguolienė

 

7.

Socialinė ir sveikatos apsauga – Socialinės globos paslaugos

Andrej Pavlovskij

 

8.

Socialinė ir sveikatos apsauga – Vaiko teisių apsauga

Renata Zelenkevič

 

9.

Socialinė ir sveikatos apsauga – Kitos socialinės ir sveikatos apsaugos paslaugos 

 

 

10.

Verslo licencijos ir leidimai – Leidimai ir sutikimai, parama verslui ir kitiems juridiniams asmenims

Loreta Petkevičienė

Rasa Baltrušaitienė (Neringos)

11.

Verslo licencijos ir leidimai – Tabako gaminiai

Ona Janavičienė

 

12.

Verslo licencijos ir leidimai – Alkoholiniai gėrimai

Rasa Marija Pilvienė

Linas Masteikis (Kauno m.)

13.

Verslo licencijos ir leidimai – Reklama

Lina Kryževičienė

 

14.

Statyba ir teritorijų palanavimas – Statyba

Rima Nainienė 

 

15.

Statyba ir teritorijų palanavimas – Teritorijų planavimas

Audronius Gališanka

 

16.

Savivaldybės ūkis – Pastatų priežiūra ir administravimas

Eugenijus Marciukas

 

17.

Savivaldybės ūkis – Komunalinio ūkio paslaugos

Edita Šukytė

 

18.

Savivaldybės ūkis – Žemės ir ūkio paslaugos 

Vytautas Korsakas

 

19.

Savivaldybės ūkis – Laidojimo paslaugos

Gediminas Giedraitis

 

20.

Savivaldybės ūkis – Transportas

Vilija Vainalavičienė

 

21.

Mokesčiai ir mokesčių permokos

Juozas Sperauskas

 

23.

Civilinė metrikacija

Tomaš Dubovikas

 

24.

Kultūra ir švietimas

Dovilė Ciūnienė

 

25.

Viešoji tvarka ir renginiai

Egidijus Grigaitis

 

26.

Žemės ūkis – Žemės ūkio technikos registravimas ir išregistravimas

Simas Brusokas

 

27.

Žemės ūkis – Ūkininkų ūkių ir žemės ūkio valdų registravimas ir išregistravimas

Daiva Grigalė

 

28.

Žemės ūkis – Kitos žemės ūkio paslaugos

Giedrė Garliauskienė

 

 

epaslaugos

Atgal