LSA Administracinių paslaugų darbo grupė (APDG)

Pagrindiniai uždaviniai:

1. Kiekvienai administracinių paslaugų grupei suburti savivaldybių specialistus į teminį kontaktų tinklą ir koordinuoti jo veiklą;

2. Nuolat teikti Lietuvos Respublikos vyriausybei, ministerijoms, savivaldybėms bei LSA pasiūlymus koreguoti bei tikslinti su administracinių paslaugų teikimu susijusius teisės aktus;

3. Kontroliuoti, kad teminių kontaktų tinklų siūlomi paslaugų sąrašai ir aprašymai atitiktų nustatytus reikalavimus ir atitiktų visų savivaldybių poreikius.

4. Nuolat teikti rekomendacijas savivaldybėms, kaip optimaliau organizuoti administracinių paslaugų teikimą.

 

Administracinių paslaugų darbo grupės (APDG) sudėtis:

1. APDG vadovas ;

2. APDG vadovo pirmasis pavaduotojas – Jurgita Šiugždienė, Kaišiadorių raj. savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėja, tel. 8 346 20455;

3. APDG vadovo antrasis pavaduotojas – Raimundas VeikutisLSA patarėjas informacinės visuomenės plėtros klausimais, tel. Nr. 8 526 08503, 8 620 57027 .

 Nariai:

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Savivaldybė

Tel. Nr.

1. Audronė Prišmontienė Bendrojo skyriaus vedėja Akmenės r. 8 425 57133

 

2. Jūratė Grinienė Vidaus administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Alytaus m. 8 315 5525

 

3. Giedrė Garliauskienė Dokumentų ir personalo skyriaus vedėja Alytaus r. 8 315 55539
4. Audronius Gališanka Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėjas Anykščių r. 8 381 58043

 

5. Aušra Slavinskienė Teisės ir personalo skyriaus vedėja Birštono 8 319 62001
6. Deimantė Prunskienė Kanceliarijos vedėja Biržų r. 8 450 43135
7. Živilė Stravinskaitė Dokumentų ir informacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Druskininkų 8 313 52874
8. Gediminas Ratkevičius Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Elektrėnų 8 528 58012
9. Ramunė Mečelienė Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriaus specialistė Ignalinos r. 8 386 39140
10. Eugenijus Marciukas Bendrojo skyriaus vedėjas Jonavos r. 8 349 58740
11. Rasa Lapukienė Kanceliarijos skyriaus vedėja Joniškio r. 8 426 69144
12. Danutė Matelienė Juridinio skyriaus vedėja Jurbarko r. 8 447 70164
13. Jurgita Šiugždienė Bendrojo skyriaus vedėja Kaišiadorių r. 8 346 20455
14. Irena Skroblienė Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Kalvarijos 8 343 21272
15. Rasa Marija Pilvinienė Priimamojo interesantų aptarnavimo poskyrio vedėja Kauno m. 8 37 423 278
16. Daiva Grigalė Bendrojo skyriaus vedėja Kauno r. 8 37 305 522
17. Marius Puodžiukaitis Bendrojo skyriaus vyr. specialistas Kazlų Rūdos 8 343 68622
18. Egidijus Grigaitis Bendrojo skyriaus vedėjas Kėdainių r. 8 376 69509
19. Danutė Genutienė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Kelmės r. 8 427 69052
20. Lina Kryževičienė Vieno langelio ir elektroninių paslaugų skyriaus  vedėja Klaipėdos m. 8 46 396120
21. Milda Mockienė Bendrojo skyriaus vyr. specialistė Klaipėdos r. 8 46 470 805
22. Gražina Bendikienė Bendrojo skyriaus vedėja Kretingos r. 8 445 51019
23. Daiva Aleksandravičienė Vyriausioji specialistė (informacinėms technologijoms) Kupiškio r. 8 459 35613
24. Gediminas Giedraitis Dokumentų ir informacijos skyriaus vyr. specialistas Lazdijų r. 8 318 66108
25. Vilija Vainalavičienė Teisės departamento Bendrojo skyriaus vedėja Marijampolės 8 343 90021
26. Juozas Sperauskas Bendrojo skyriaus vedėjas Mažeikių r. 8 443 98211
27. Virginija Žalienė Teisės skyriaus vyr.specialistė Molėtų r. 8 383 54781
28. Kristina Zulonienė Dokumentų valdymo ir ūkio skyriaus vedėja Neringos 8 469 52438
29. Jurgita Kunciūtė Bendrojo juridinio skyriaus  vyr. specialistė Pagėgių 8 441 70418
30. Judita Vepštienė Juridinio skyriaus vyr. specialistė Pakruojo r. 8 421 69087
31. Vytautas Korsakas Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas Palangos m. 8 460 48707
32. Ina Stalionienė Vidaus administravimo skyriaus Dokumentų valdymo poskyrio vedėja Panevėžio m. 8 45 504 473
33. Rūta Vaitkūnienė Juridinio skyriaus vyr. specialistė Panevėžio r. 8 45 429 263
34. Rasa Gedvilienė Bendrojo skyriaus vedėja Pasvalio r. 8 451 54106
35. Ona Janavičienė Bendrojo skyriaus vedėja Plungės r. 8 448 73166
36. Linutė Mikušauskienė Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyr. specialistė Prienų r. 8 319 61121
37. Reda Risovanienė Bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistė Radviliškio r. 8 422 69024
38. Modesta Lukoševičienė Kokybės vadybos vyr. specialistė Raseinių r. 8 428 79557
39. Andrej Pavlovskij Teisės ir finansų skyriaus vedėjas Rietavo 8 448 73224
40. Inga Tidikienė Kaceliarijos skyriaus vyriausioji specialistė Rokiškio r. 8 458 71223
41. Alina Beniušienė Juridinio skyriaus vyr. specialistė Skuodo r. 8 440 70152
42. Rita Vaičiūnienė Bendrojo skyriaus vedėja Šakių r. 8 345 60760
43. Olga Goj Bendrojo skyriaus vyresnioji specialistė Šalčininkų r. 8 380 30169
44. Diana Grigienė Kanceliarijos Asmenų aptarnavimo poskyrio vedėja Šiaulių m. 8 41 500 522
45. Ersida Medžiūnienė Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Šiaulių r. 8 41 596 646
46. Vilma Kuzminskaitė Personalo ir ūkio skyriaus vedėja Šilalės r. 8 449 76116
47. Rasa Bičkauskienė Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Šilutės r. 8 441 79299
48. Rima Nainienė Dokumentų valdymo ir vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistė Širvintų r. 8 382 51640
49. Daiva Lukašanec Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė Švenčionių r. 8 387 66377
50. Rima Marozienė Bendrojo skyriaus vedėja Tauragės r. 8 614 42210
51. Rita Kiguolienėlienė Juridinio, personalo ir dokumentų valdymo skyriaus Dokumentų valdymo poskyrio vedėja Telšių r. 8 444 22359
52. Tomaš Dubovikas Dokumentų valdymo skyriaus vyr. specialistas Trakų r. 8 528 51315
53. Zina Kurmelienė Bendrojo skyriaus vedėja Ukmergės r. 8 340 60304
54. Laimutė Neliupšienė Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Utenos r. 8 389 61590
55. Alvyra Petruškevičienė Dokumentų ir ryšių su visuomene skyriaus vedėja Varėnos r. 8 310 32010
56. Dileta Kviesulaitienė Bendrojo skyriaus vedėja Vilkaviškio r. 8 342 60191
57. Matas Mačiulis Elektroninių paslaugų ir procesų skyriaus vedėjas Vilniaus m. 8 5 211 2417
58. Renata Zelenkevič Bendrojo skyriaus vedėjo pavaduotoja Vilniaus r. 8 5 275 1529
59. Anželika Milko Bendrojo skyriaus vyr. specialistė Visagino 8 386 60246
60. Audronė Sažinienė Bendrojo skyriaus vedėjo pavaduotoja Zarasų r. 8 385 37159

 

 

 

Administracinių paslaugų teminiai kontaktų tinklai (APTKT)

 

APTKT veiklos nuostatai

 Administracinių paslaugų teminio kontaktų tinklo uždaviniai:

  1. Teikti administracinių paslaugų darbo grupei pasiūlymus koreguoti bei tikslinti su administracinių paslaugų teikimu susijusius teisės aktus;
  2. Stebėti, kad siūlomi paslaugų sąrašai ir aprašymai atitiktų nustatytus reikalavimus ir atitiktų visų savivaldybių poreikius.

 

APTKT nr. APTKT Pavadinimas APTKT vadovas APTKT vadovo pavaduotojas
1. Asmenų priėmimas ir aptarnavimas Alvyra Petruškevičienė Eglė Beniušienė (Akmenės r.)
2. Archyvinių pažymų išdavimas Olga Goj
3. Savivaldybės veiklos dokumentų išdavimas Jurgita Šiugždienė Alina Kulbokienė (Elektrėnų)
4. Gyvenamosios vietos registravimas Diana Grigienė
5. Socialinė ir sveikatos apsauga – Pašalpų ir šalpų skyrimas Daiva Lukašanec
6. Socialinė ir sveikatos apsauga – Kompensacijų ir išmokų skyrimas Rita Kiguolienė
7. Socialinė ir sveikatos apsauga – Socialinės globos paslaugos Andrej Pavlovskij
8. Socialinė ir sveikatos apsauga – Vaiko teisių apsauga Renata Zelenkevič
9. Socialinė ir sveikatos apsauga – Kitos socialinės ir sveikatos apsaugos paslaugos
10. Verslo licencijos ir leidimai – Leidimai ir sutikimai, parama verslui ir kitiems juridiniams asmenims Loreta Petkevičienė Rasa Baltrušaitienė (Neringos)
11. Verslo licencijos ir leidimai – Tabako gaminiai Ona Janavičienė
12. Verslo licencijos ir leidimai – Alkoholiniai gėrimai Rasa Marija Pilvienė Linas Masteikis (Kauno m.)
13. Verslo licencijos ir leidimai – Reklama Lina Kryževičienė
14. Statyba ir teritorijų palanavimas – Statyba Rima Nainienė
15. Statyba ir teritorijų palanavimas – Teritorijų planavimas Audronius Gališanka
16. Savivaldybės ūkis – Pastatų priežiūra ir administravimas Eugenijus Marciukas
17. Savivaldybės ūkis – Komunalinio ūkio paslaugos Edita Šukytė
18. Savivaldybės ūkis – Žemės ir ūkio paslaugos Vytautas Korsakas
19. Savivaldybės ūkis – Laidojimo paslaugos Gediminas Giedraitis
20. Savivaldybės ūkis – Transportas Vilija Vainalavičienė
21. Mokesčiai ir mokesčių permokos Juozas Sperauskas
23. Civilinė metrikacija Tomaš Dubovikas
24. Kultūra ir švietimas Dovilė Ciūnienė
25. Viešoji tvarka ir renginiai Egidijus Grigaitis
26. Žemės ūkis – Žemės ūkio technikos registravimas ir išregistravimas Simas Brusokas
27. Žemės ūkis – Ūkininkų ūkių ir žemės ūkio valdų registravimas ir išregistravimas Daiva Grigalė
28. Žemės ūkis – Kitos žemės ūkio paslaugos Giedrė Garliauskienė

PASIRINKITE

Kontaktai

Lietuvos savivaldybių asociacija
T. Vrublevskio g. 6,
LT-01143 Vilnius
Tel. (8 5) 261 6063
Faks. (8 5) 261 5366
El. p. bendras@lsa.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre, kodas 124111348

LSA Facebook LSA LinkedIn

REKOMENDUOJAME

Not Gap
Atgal