• Pirmas
  • Naujienos
  • „Atsiverk investicijoms!” kviečia į renginį Šiauliuose

„Atsiverk investicijoms!” kviečia į renginį Šiauliuose

2014-06-05 0 775 Views

Renginio metu bus aptariamos pramoninės zonos bei apsirūpinimo kvalifikuotais darbuotojais temos. Šiaulių ir Alytaus miestų savivaldybių atstovai pasidalins patirtimi, įgyvendinant pramoninių parkų projektus. Prie diskusijų prisijungs laisvųjų pramoninių parkų operatoriai bei privatus pramonės parkas. Taip pat bus pateikta keletas jau veikiančių kvalifikuotų darbuotojų ruošimo pavyzdžių miestuose, aptariama galimybė pasinaudoti neformaliu ugdymu, taip pat viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimu profesinio rengimo srityje bei pristatoma „Meistrų programa”. Tikimės, kad savivaldybės aktyviai aptars pavyzdžius ir pateiks savo įžvalgas, kaip galima pagerinti darbuotojų pasiūlą.

Renginio programa.

Planuojama, kad klubo narių susitikimai ir toliau vyks kiekvieną ketvirtį. Renginius organizuosime skirtingose savivaldybėse, kurios kvies susipažinti su jų įgyvendintais projektais. Susitikimų metu bus nagrinėjamos skirtingos temos, kurių aktualumą išsakys dalyviai.

VšĮ „Investuok Lietuvoje” tikisi, kad klubas taps žinių perteikimo platforma, kur susitikę specialistai galės diskutuoti su ekspertais, aptarti jiems rūpimus klausimus, siūlyti idėjas, dalintis patirtimi ir surasti tinkamus sprendimus problemoms įveikti bei pagerinti komunikaciją su verslu.

„Atsiverk investicijoms!” diskusijų metu įgytų žinių pritaikymas savivaldybėse bus dar vienas žingsnis gerinant investicinę aplinką šalies regionuose.

Kategorija:   Naujienos
Atgal