• Pirmas
  • Naujienos
  • Praėjo VI-oji metinė konferencija savivaldybių informacinių ir ryšių technologijų atstovams
2014.12.04-1

Praėjo VI-oji metinė konferencija savivaldybių informacinių ir ryšių technologijų atstovams

2014-12-10 0 1100 Views

Konferencijos pranešėjai pasisakė kibernetinio saugumo, elektroninių dokumentų specifikacijos ir jų taikymo, rizikų prevencijos IT infrastruktūroje, informacinių sistemų saugos įgyvendinimo bei saugaus produktyvumo organizacijose klausimais. Taip pat buvo diskutuojama apie neišnaudotas IT paslaugas bei elektroninių paslaugų sistemos plėtrą, o Lazdijų rajono savivaldybės atstovas pasidalino elektroninių dokumentų valdymo patirtimi.

Be kitų teminių pranešimų konferencijoje buvo pateikta informacija apie vykdomo projekto „Centralizuotas savivaldybių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę” pažangą. V.Grubliauskas džiaugėsi, kad savivaldybių teikiamų paslaugų skaitmenizavimo vizija aktyviai „tampa kūnu”. Ir šiuo metu vyksta projekto „Centralizuotas savivaldybių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę” aktyvioji fazė, kuomet jau išrinkti praktiškai visi tiekėjai ir intensyviai vykdomi suplanuoti darbai po truputi įtraukiant vis daugiau ir daugiau savivaldybių.2014.12.04-2

Jau šeštus metus iš eilės rengtos konferencijos tikslas – perteikti savivaldybių IRT skyrių vadovams bei specialistams efektyvaus savivaldybių informacinės sistemos valdymo naujoves, aptarti šiandienos iššūkius ir galimybes bei sustiprinti savivaldybių IRT skyrių vadovų bei specialistų tarpusavio bendradarbiavimą. Šiemet be pagrindinio konferencijos rėmėjo TEO konferenciją parėmė „Fortinet”, „Microsoft”, „NOD Baltic” ir NEVDA. Pranešimus skaitė Vidaus reikalų ministerijos, TEO, „NEVDA”, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos, AB Lietuvos paštas, „NOD Baltic”, „Fortinet”, „Microsoft” bei Lazdijų rajono savivaldybės atstovai.

Kategorija:   Naujienos
Atgal