• Pirmas
  • Naujienos
  • Savivaldybės kviečiamos teikti paraiškas programai URBACT III
urbact

Savivaldybės kviečiamos teikti paraiškas programai URBACT III

2016-05-04 0 842 Views

Pagrindinis Įgyvendinimo tinklų tikslas yra padidinti Europos miestų kompetenciją įgyvendinti integruotas darnios miestų plėtros strategijas. Šis kvietimas skirtas 28 ES valstybių, Norvegijos ir Šveicarijos miestams, kurie jau turi parengtą integruotą miesto strategiją ar veiksmų planą, nukreiptą spręsti konkrečias problemas, ir užtikrintą finansavimą šią strategiją ar planą įgyvendinti.

Pasak programos URBACT rengėjų, Įgyvendinimo tinklai leis miestams bendradarbiaujant sustiprinti savo strategijose numatytas prioritetines sritis, nukreiptas į ekonominį vystymąsi, miesto teritorijų atnaujinimą, būsto politiką, judrumą, socialinę įtrauktį, energinį efektyvumą, mažai anglies dvideginio sukuriančią miestų aplinką ar kitas.

Siekdama palengvinti miestams partnerių paiešką, URBACT sukūrė taip vadinamą “Partnerių turgų” – platformą, kurioje pareiškėjai gali pateikti savo projekto idėją ir kontaktinius duomenis arba peržiūrėti jau pateiktas idėjas ir prisijungti prie jų.

Paraiškas dalyvauti šiame kvietime savivaldybės gali teikti iki birželio 22 d.

Visą informaciją anglų kalba apie kvietimo sąlygas ir paraiškų teikimą rasite kvietimo puslapyje ir jame nurodytuose dokumentuose. Paraiškos pildomos anglų kalba ir teikiamos per internetinę platformą SYNERGIE-CTE.

Visais klausimais, susijusiais su paraiškų teikimu ir dalyvavimu URBACT tinkluose, galite kreiptis į Kristijan Radojcic, el. p. k.radojcic@urbact.eu. Kontaktinis asmuo URBACT programos informacijos sklaidos klausimais Lietuvoje – Lietuvos savivaldybių asociacijos konsultantė aplinkos ir energetikos klausimais Gabriela Kuštan, el p. gabriela.kustan@lsa.lt.

Kategorija:   Naujienos
Atgal