Kviečiame į konferenciją apie universalųjį dizainą

2018-04-06 0 3626 Views

Balandžio 26 dieną statybų parodoje RESTA vyks konferencija „UNIVERSALUS DIZAINAS. Patogus gyvenimas žmonėms – naujos galimybės verslui”.
Švedijos, Suomijos, Danijos, Norvegijos ir Lietuvos specialistai dalinsis patirtimi apie universalų dizainą, t. y. kaip statyti, projektuoti, įrenginėti aplinką, kad miestas, pastatai, viešosios erdvės būtų pritaikytos patogiai naudotis visiems gyventojams.

Universalus dizainas – tai toks aplinkos ir gaminių kūrimas, kad jais gali naudotis visi žmonės kuo platesniu mastu, be specialaus pritaikymo. Universalus dizainas yra palankus ir aktualus tokiose srityse kaip: tvari aplinka, aplinkos apsauga, įvairovės išsaugojimas, saugus naudojimąsis, estetiniai sprendimai.

Kaip universalus dizainas gali palengvinti kasdienį kiekvieno mūsų gyvenimą; kuo universalus dizainas naudingas savivaldybėms; kaip savivaldybės gali pretenduoti į Europos Komisijos paramą viešosioms erdvėms sutvarkyti bei tapti geriausiai visiems gyventojams pritaikytu miestu; kodėl verslui apsimoka universalus dizainas – šie ir kiti aktualūs klausimai bus aptariami konferencijos metu.

Daugiau informacijos galima rasti čia.

Kviečiame dalyvauti!

Kategorija:   Naujienos
Atgal