• Pirmas
  • Naujienos
  • Varšuvoje rengiamasi Regionų ir ekonominės diplomatijos konferencijai

Varšuvoje rengiamasi Regionų ir ekonominės diplomatijos konferencijai

2018-09-04 0 1299 Views

LSA direktorė Roma Žakaitienė dalyvavo pasitarime dėl kitais metais vyksiančios tarptautinės konferencijos Regionai ir ekonominė diplomatija.
Lenkijos Verslo ir technologijų ministerija 2019 metų birželio mėnesį organizuoja tarptautinę konferenciją kviestiniams svečiams iš viso pasaulio. Planuojama, kad renginio metu savivaldos, verslo, mokslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai aptars, kaip bendromis pastangomis kurti tvarią ir stiprią regionų ekonomiką. Dviejų dienų konferencijoje vyks įvairios plenarinės sesijos, diskusijos verslo ir regionų politikos temomis, darbas grupėse.
„Savivaldybių bendradarbiavimas su verslu bei akademine bendruomene yra būtinas. Nuolatinis darbas kartu, įvairių projektų įgyvendinimas bei verslo aplinkos gerinimas sudaro puikias sąlygas regiono ir visos šalies ekonomikos augimui“, – teigė LSA direktorė Roma Žakaitienė.
Parengiamojoje konferencijoje pristatytos įvairių šalių idėjos kitų metų renginiui, pagrindinės temos, siūlomi dalyviai. Taip pat vyko diskusijos vietos savivaldos tarptautinio ekonominio bendradarbiavimo bei įvairių programų, ruošiant jaunus lyderius Europoje, klausimais.

Kategorija:   Naujienos
Atgal