• Pirmas
  • Naujienos
  • Apie pandemijos valdymo patirtį – su Azerbaidžano vietos valdžios atstovais

Apie pandemijos valdymo patirtį – su Azerbaidžano vietos valdžios atstovais

2021-02-15 0 4670 Views

Šalies savivaldybių vaidmenį valdant COVID-19 pandemiją Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) atstovai aptarė su  Azerbaidžano vietos valdžios lyderiais.

Vasario 15 dieną, pirmadienį, vykusiame LSA ir Azerbaidžano savivaldybių asociacijos atstovų susitikime, LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius pažymėjo, kad Lietuvos savivaldybės domisi bendradarbiavimo galimybėmis su kolegomis Azerbaidžane ir pasibaigus COVID-19 krizei bus galima atnaujinti dvišalius ryšius per kultūrinius mainus, gerosios patirties perdavimą ir bendrus projektus.

Pasveikinęs Lietuvos kolegas su artėjančia Vasario 16-ąją, Azerbaidžano ir Lietuvos tarpparlamentinės darbo grupės narys Kamranas Bairamovas pažymėjo, kad Lietuva didžiausia Azerbaidžano prekybos partnerė tarp Baltijos šalių. Jis taip pat pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Azerbaidžano bendradarbiavimas, prasidėjęs 1995 metais, toliau sėkmingai plėtojamas ir vietos lygmeniu: suorganizuota keletas abiejų šalių vietos valdžios atstovų vizitų, užmegzti santykiai su atskiromis savivaldybėmis.

Susitikime dalyvavę merai pasidalino Lietuvos savivaldybių patirtimi sprendžiant pandemijos iššūkius, ypač švietimo bei socialinėse srityse. Azerbaidžano atstovai taip pat išsakė norą susipažinti su Lietuvos savivaldybių patirtimi vykdant fiskalinę decentralizaciją, bendradarbiaujant su centrine valdžia, įgyvendinant Rytų partnerystė politiką.

Kategorija:   Naujienos
Atgal