• Pirmas
  • Naujienos
  • Baigiasi pusantrų metų vykęs projektas RPT ir savivaldybių atstovams

Baigiasi pusantrų metų vykęs projektas RPT ir savivaldybių atstovams

2022-11-22 0 4598 Views

Lapkričio 22 dieną, antradienį, Vilniaus Rotušėje vyksta baigiamoji projekto, skirto didinti Regionų plėtros tarybų ir savivaldybių kompetencijas žmogiškųjų išteklių valdymo, strateginio planavimo ir vietos finansų valdymo srityse, baigiamoji konferencija.

Projektą „Teisinės, institucinės ir finansinės struktūros sukūrimas regioniniu (apskričių) lygiu, kompetencijų didinimas siekiant pagerinti regioninių viešojo administravimo institucijų veiklos kokybę“  įgyvendino  Vidaus reikalų ministerija, Europos Taryba ir Lietuvos savivaldybių asociacija.

Daugiau nei pusantrų metų trukusio projekto metu buvo surengti įvairūs seminarai, mokymai bei dirbtuvės savivaldybių ir Regionų plėtros tarybų administracijų atstovams. Pastarieji taip pat turėjo galimybę vizito Suomijoje metu susipažinti su šios šalies regionine politika.

Europos Tarybos ekspertai bendradarbiaudami su Vidaus reikalų ministerija parengė ir Žmogiškųjų išteklių vadovą, palyginamąją Lietuvos ir Suomijos viešųjų funkcijų finansavimo analizę, Strateginio planavimo rekomendacijas.

 

 

Kategorija:   Naujienos
Atgal