• Pirmas
  • Naujienos
  • Pagaliau atvertas kelias savivaldybėms lanksčiau vykdyti investicinius projektus

Pagaliau atvertas kelias savivaldybėms lanksčiau vykdyti investicinius projektus

2022-12-23 0 5661 Views

Šiandien, gruodžio 23 dieną, Seimas įtvirtino tai, ko LSA aktyviai siekė ne vienerius metus – savivaldybių galimybes lanksčiau skolintis lėšų investiciniams projektams.

„Ne viena Vyriausybė deklaravo, jog šį kausimą išspręs, tačiau tai likdavo pažadais. Vertiname, jog premjerės Ingridos Šimonytės kabinetas į savo programos tikslų įgyvendinimą ir į dvišalį bendradarbiavimą su LSA žiūri atsakingai – būtent ši Vyriausybė Fiskalinės sutarties įgyvendinimo konstitucinį įstatymo pataisas pateikė Seimui. Labai didelis ir prezidento Gitano Nausėdos indėlis – jis ne tik nuosekliai ragino politikus labiau pasitikėti savivaldybėmis, bet ir teikė savo minėto įstatymą variantą,“ – teigia LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

Dėkojame visiems, dirbusiems su mumis ties šiuo klausimu Vyriausybės kanceliarijoje, Finansų ministerijoje, Seimo komitetuose, taip pat – LSA nariams, kėlusiems jį įvairiuose formatuose.

Esame tikri, kad savivaldybes pateisins joms parodytą pasitikėjimą ir turėdamos galimybę vykdyti dar daugiau viešųjų investicijų pagerins viešųjų paslaugu kokybę gyventojams, o kartu – regionų patrauklumą bei atvirumą.

Kategorija:   Naujienos
Atgal