• Pirmas
  • Naujienos
  • Jau 52 savivaldybės dalyvauja bendruomenių savivaldos programoje

Jau 52 savivaldybės dalyvauja bendruomenių savivaldos programoje

2012-05-02 0 751 Views

Sutartis pasirašiusios savivaldybės parengė ir patvirtino lėšų vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti skyrimo ir naudojimo tvarkas. Dar 8 savivaldybės sutartis ketina pasirašyti artimiausiu metu.

Sprendimus dėl lėšų panaudojimo priims Vietos bendruomenių tarybos, sudarytos iš seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ar kitų gyvenamųjų vietovių gyventojų, jų atstovų, šiose teritorijose veikiančių bendruomeninių organizacijų, religinių bendruomenių ir bendrijų bei kitų nevyriausybinių organizacijų atstovų.

Veiklos, kurias būtų galima finansuoti pagal šią programą, galės būti skirtos labiausiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams ir grupėms, vaikų ir jaunimo užimtumui, kultūriniams ir švietėjiškiems renginiams, viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimui, sportui ir sveikatinimui, bendruomeninės veiklos organizavimui ir kitoms, vietos bendruomenės gyvenimo kokybę gerinančios iniciatyvoms.

Praėjusią savaitę Vilniuje pristatyto tyrimo duomenimis, šalyje šiuo metu veikia daugiau kaip 1800 bendruomeninių organizacijų.

Kategorija:   Naujienos
Atgal