• Pirmas
  • Naujienos
  • Konkurencijos taryba stiprina partnerystę su savivaldybėmis

Konkurencijos taryba stiprina partnerystę su savivaldybėmis

2013-10-23 0 1061 Views

Konkurencijos tarybos ekspertų parengtos Gairės išsamiai paaiškina viešojo administravimo subjektams, kaip rengti teisės aktus, kad šie neiškraipytų konkurencijos ir užtikrintų vienodas rinkos dalyvių veikimo sąlygas įvairiose ekonomikos srityse. Savivaldybių sprendimų poveikio konkurencijai vertinimas yra ypač aktualus teikiant transporto, atliekų surinkimo, daugiabučių administravimo paslaugas ir šilumos ūkyje.

Konkurencijos tarybos ekspertai kartu su Gairėmis parengė ir trumpą 15 punktų klausimyną, kuris padės greitai įvertinti galimą sprendimo poveikį konkurencijai.
Dokumente taip pat pateikiami praktiniai pavyzdžiai iš Konkurencijos tarybos praktikos, kurie, tikimasi, padės sprendimų priėmėjams ir teisės aktų rengėjams išvengti nepagrįstų konkurencijos ribojimų.

Konkurencijos taryba siekia, kad visos valstybės ir savivaldybių institucijos sudarytų realias konkurencijos sąlygas ir veiktų viena kryptimi – savo veiksmais skatintų sąžiningą konkurenciją.

Š.m. rugsėjo 26 d. Gairės buvo pristatytos Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybėse, o spalio 7 d. – Vilniaus rajono savivaldybės darbuotojams.
Visus Viešojo administravimo subjektus, susidomėjusius Gairių pristatymais, maloniai kviečiame kreiptis tel. (8 5) 262 26 17 arba el. p.: justina.paulauskaite@kt.gov.lt

 

Kategorija:   Naujienos
Atgal