• Pirmas
  • Naujienos
  • Lietuva pasinaudos prancūzų patirtimi tvarkant komunalinį ūkį

Lietuva pasinaudos prancūzų patirtimi tvarkant komunalinį ūkį

2014-10-23 0 1121 Views

Pasak R. Žakaitienės, savivaldybių bendradarbiavimo interesas yra didelis. Šiai dienai nebepakanka kultūrinių mainų, norisi labiau praktinių dalykų. Savivaldybių apklausa parodė, kad labiausiai domina komunalinio ūkio sektorius, kuris tiesiogiai susijęs su paslaugų gyventojams teikimu. Šis sektorius apima tokia specifines paslaugas, kaip atliekų tvarkymas, vandens ir šilumos tiekimas. Tai paslaugos, kurios turi būti teikiamos nenutrūkstamai, jos turi būti kokybiškos ir prieinamos,- įsitikinusi LSA direktorė.

Prancūzijos ekspertai kalbės apie bendradarbiavimo galimybes savivaldybėms, taip pat pristatys Prancūzijos atliekų perdirbimo sistemos pavyzdžius.

„Džiugu tai, kad Lietuvos savivaldybės ne tik perima patirtį iš kitų šalių, bet taip pat ir dalinasi savo pasiekimais,- renginio naudą akcentuoja LSA direktorė Roma Žakaitienė. Renginio metu atliekų tvarkymo, vandentvarkos, energetikos, miestų planavimo klausimais pasisakys Vilniaus ir Kauno miestų, Plungės r. savivaldybių bei giminingų asociacijų atstovai.

Renginyje kviečiami dalyvauti merai, jų pavaduotojai, administracijų direktoriai, savivaldybių architektai, energetikai, aplinkosaugininkai, specialistai atsakingi už investicijas bei tarptautinį bendradarbiavimą”.

Kategorija:   Naujienos
Atgal