Sveikinimas Lietuvos savivaldos dienos proga

2015-10-09 0 720 Views

 

Gerbiami kolegos ir bendražygiai,

šiemet Lietuvos savivaldybių asociacija mini savo veiklos dvidešimtmetį. Švenčiant Lietuvos savivaldos dieną noriu pasidžiaugti, jog per tuos metus asociacija tapo svarbiu veikėju sprendžiant mūsų šalies savivaldos klausimus. Tapome reikšmingais Seimo, Vyriausybės, ministerijų, verslo ir nevyriausybinių organizacijų partneriais siekiant didinti savivaldybių savarankiškumą, juose gyvenančių žmonių gerovę, gerinant ekonominę aplinką.

Ypač vertinu tai, kad per tuos du dešimtmečius ginant bendruosius savivaldos interesus išmokome dirbti vieningai ir vardan vieno tikslo, savo partines priklausomybes ar vietines problemas palikdami antrame plane.

Linkiu visiems Lietuvos savivaldos atstovams ir toliau savo kasdieniais, atsakingai atliekamais darbais kurti savo miesto, kaimo, regiono bei šalies gerovę.

LSA prezidentas Ričardas Malinauskas

 

Mielieji,

Savivaldos diena yra puiki proga stabtelėti ir pamatyti, kaip mūsų pastangos duoda rezultatų – mūsų šalies savivaldybės kasmet tampa vis gražesnės, stipresnės savarankiškai spręsti gyventojų problemas, gebančios savo ekonominiu potencialu įtikinti Lietuvos ir užsienio verslo atstovus.

Linkiu visiems, dirbantiems savivaldoje, tikėti savo jėgomis ir galimybėmis keisti savo gyvenimo aplinką, ir šiuo tikėjimu įkvėpti aplinkinius – juk ne kartą įsitikinome, kad vienas teigiamas pokytis neišvengiamai veda link kito, dar didesnio ir reikšmingesnio.

LSA direktorė Roma Žakaitienė

Kategorija:   Naujienos
Atgal