• Pirmas
  • Naujienos
  • Lietuvos vietos politikai kviečiami prisijungti prie europinio tinklo

Lietuvos vietos politikai kviečiami prisijungti prie europinio tinklo

2022-06-28 0 12510 Views

Europos Komisija kviečia vietos politikus teikti paraiškas ir prisijungti prie Europos Sąjungos vietos savivaldos narių tinkle, skirto bendradarbiauti komunikuojant su ES susijusiais klausimais.

Projektas „Kuriame Europą su vietos savivalda“ siekia ne tik  komunikuoti apie Europos Sąjungos veiklą, bet ir sudaryti precedento neturinčią Europos ir vietos valdymo struktūrų sąjungą. Pasak projekto autorių, jis suteiks galimybę vietos politikams dirbti kartu ir vietos lygmeniu skleisti informaciją su ES susijusiomis temomis, kurios rūpi jų rinkėjams. Jis taip pat padės stiprinti dalyvavimą ir paskatins diskusijas aktualiais klausimais, tokiais kaip, pavuzdžiui, Europos ateitis.

Tinklo nariai dalyvaus diskusijose su savo rinkimų apygardos nariais ir (arba) vietos žiniasklaida apie ES vykdomas bendras politines iniciatyvas ir įgyvendinamas priemones.

Komunikacija apie ES veiklą vietos lygmeniu yra ypač svarbi siekiant tęsti Konferencijoje dėl Europos ateities pradėtus darbus ir įgyvendinant priemonę „NextGenerationEU“

Projektas organizuojamas glaudžiai bendradarbiaujant su Regionų komiteto už ES reikalus atsakingų regionų ir vietos tarybų narių tinklu.

Europos Komisija kviečia vietos savivaldos narius užpildyti paraiškos formą ir įkelti deklaraciją su vietos savivaldos nario ir vietos valdžios teisinio atstovo parašais.

 

Kategorija:   Naujienos
Atgal