• Pirmas
  • Naujienos
  • Programa „Europa piliečiams” 2014-2020 dar nėra patvirtinta
europa plieciams

Programa „Europa piliečiams” 2014-2020 dar nėra patvirtinta

2014-01-24 0 1023 Views

Nors pirmieji 2014 metų paraiškų teikimo terminai buvo planuojami kovo 1 d., kol nėra oficialaus programos patvirtinimo Švietimo, garso ir vaizdo vykdomoji agentūra (EACEA) neskelbia gairių paraiškas teikiančioms organizacijoms (Programos vadovo) bei paraiškų formų. Ar užsitęsus programos patvirtinimo procedūroms planuotas paraiškų teikimo terminas bus atidėtas, šiuo metu informacijos neturime.

Tuo tarpu, pradinę informaciją apie 2014-2020 m. laikotarpio programą jau galima rasti Agentūros EACEA tinklapyje. Informaciją lietuvių kalba galite rasti tinklalapio www.pilieciams.eu pagrindinio meniu skiltyje Programa „Europa piliečiams”.
Agentūrai EACEA paskelbus Programos vadovą ir paraiškos formas, Europa piliečiams biuras rengs seminarus paraiškas ketinančioms teikti organizacijoms penkiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje.

„Europa piliečiams” yra Europos Sąjungos programa, siūlanti finansavimą iniciatyvoms, kuriomis stiprinamas Europos atminimas ir skatinamas pilietinis dalyvavimas ES mastu. Programoje dalyvauja visos 28 ES šalys narės bei Albanija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija, Makedonija ir Serbija. Programoje gali dalyvauti tik ne pelno organizacijos: vietos valdžios institucijos, nevyriausybinės organizacijos, verslo asociacijos, Europos atminimo įamžinimo srityje dirbančios organizacijos ir taip toliau.

Kategorija:   Naujienos
Atgal