• Pirmas
  • Naujienos
  • Vasarą dviejų savivaldybių paplūdimiuose bus iškeltos mėlynosios vėliavos

Vasarą dviejų savivaldybių paplūdimiuose bus iškeltos mėlynosios vėliavos

2016-02-03 0 1249 Views

Mėlynosios vėliavos programa skirta savivaldybėms, plėtojančioms turizmo paslaugas ir atitinkančioms tam tikrus tarptautinius reikalavimus. Vasario 2 dieną, antradienį, Kaune vykusiame minėtos tarybos, kurios narys yra ir Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovas, posėdyje buvo įvertintos Neringos ir Palangos miesto savivaldybių paraiškos bei nutarta, kad Nidos centrinis, Juodkrantės centrinis ir Birutės parko paplūdimiai atitinka fondo reikalavimus ir šios vasaros sezonui apdovanojami Mėlynąją vėliava.

Visi trys paplūdimiai atitiko aplinkosauginio švietimo ir informavimo, vandens kokybės, aplinkosauginio valdymo, saugumo ir paslaugų tarptautinius kriterijus. Savivaldybių paraiškos bus persiųstos į Danijos sostinėje Kopenhagoje reziduojančią tarptautinę Mėlynosios vėliavos tarybos komisiją, kuri, atsižvelgusi į nacionalinio programos koordinatoriaus išvadas, priims galutinį sprendimą.

Lietuva Mėlynosios vėliavos programoje pradėjo dalyvauti 2001 metais. Mėlynoji vėliava suteikiama vienam vasaros sezonui.

Daugiau informacijos apie šią programą rasite čia.

Kategorija:   Naujienos
Atgal