• Pirmas
  • Naujienos
  • Savivaldybėms bus įteikti svarbiausi metų apdovanojimai – atsinaujinusios „Auksinės Krivūlės“

Savivaldybėms bus įteikti svarbiausi metų apdovanojimai – atsinaujinusios „Auksinės Krivūlės“

2020-10-06 0 6824 Views

Jau penkioliktus metus teikiami svarbiausi šalies savivaldos apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ – šiemet laureatus pasieks atsinaujinusios.

Spalio 9 dieną Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje Vilniuje Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje tradiciškai visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteiks apdovanojimus konkrečiose srityse nusipelniusioms savivaldybėms.

Šiemet laureatams pirmą kartą bus įteikti skulptoriaus Ramūno Almino autoriniai kūriniai.

„Krivūlė – ne tik išmintingo valdymo, bet ir bendruomenės sutelkimo simbolis, ji buvo perduodama iš rankų į rankas, kol žmonės sužinodavo apie rengiamą sueigą. Norėjau išlaikyti šią bendruomeniškumo prasmę ir kartu naująjį apdovanojimą sukurti abstraktesnį, suteikiant jam savarankiško ir šiuolaikinio meno kūrinio skambesį,“ – sako naujojo apdovanojimo autorius R. Alminas.

Atsižvelgdami epidemiologinę situaciją šalyje, šiemet į renginį bus kviečiami tik apdovanojimus įteikiantys asmenys bei juos gaunantieji, jis bus transliuojamas gyvai LSA Facebook paskyroje.

Šventės metu taip pat bus įteikti „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai trims asmenis, nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Kategorija:   Naujienos
Atgal