• Pirmas
  • Naujienos
  • Prezidentas G. Nausėda pasirašė įstatymo pataisas dalyvaujant LSA vadovams

Prezidentas G. Nausėda pasirašė įstatymo pataisas dalyvaujant LSA vadovams

2022-12-29 0 6012 Views

Simboliška ir kartu dėsninga: šiandien šalies prezidentas Gitanas Nausėda Fiskalinės sutarties įgyvendinimo konstitucinio įstatymo pataisas pasirašė dalyvaujant LSA vadovams – prezidentui Mindaugui Sinkevičiui, viceprezidentams Ausmai Miškinienei, Šarūnui Vaitkui, Vitalijui Mitrofanovui ir Kęstučiui Vaitukaičiui, direktorei Romai Žakaitienei.

Būtent šios pataisos, kurių LSA intensyviai siekė ne vienerius metus, atvers galimybes savivaldybėms įgyti daugiau savarankiškumo lanksčiau skolinantis Europos Sąjungos bei kitų tarptautinių institucijų finansuojamiems projektams.

„Esu šalininkas to, kad valdžia turi būti kuo arčiau žmogaus. Tik tada, kai valdžia žmogų girdi, ji gali jam padėti. Vietos valdžia yra arčiausiai žmonių esantis valdžios lygis, geriausiai suvokiantis tam tikros teritorijos gyventojų poreikius, ji pasirengusi įtraukti piliečius ir kitas suinteresuotąsias šalis į visuomenės narių problemų sprendimus. Vietos valdžia privalo būti įgalinta ir dabar šią galimybę mes jai suteikėme. Merai įgavo mandatą ir atsakomybę už naujų galimybių kūrimą šalies žmonėms“, – šiandien sakė šalies vadovas.

 

Nuotraukos: Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija/Robertas Dačkus, LSA

 

Kategorija:   Naujienos
Atgal