• Pirmas
  • Naujienos
  • “Open days” renginiai gali suteikti savivaldybėms daug galimybių
OD2 600

“Open days” renginiai gali suteikti savivaldybėms daug galimybių

2015-10-16 0 1041 Views

Spalio 12-15 dienomis vykęs renginys pritraukė daug dalyvių iš įvairių Europos regionų. Šių metų „Open Days“ savaitė, kurios šūkis – „Europos regionai ir miestai: partneriai investicijoms bei augimui“, buvo skirta pabrėžti Sanglaudos politikos svarbą siekiant strategijos „Europa 2020“ tikslų.

Iš viso vyko daugiau nei pusantro šimto renginių – seminarų, kontaktų mugių, diskusijų regionams bei miestams svarbiomis temomis, tokiomis kaip tvarus miestų vystymasis, regionai energetikos sąjungoje bei bendroje skaitmeninėje rinkoje, smulkaus ir vidutinio verslo vystymasis, inovacijos bei darbo vietų kūrimas, pramoninių bei kaimo vietovių vystymasis ir jų integracija.

OD4 600

„Open Days“ savaitės renginiuose apsilankė ir į RK plenarinę sesiją atvykę Lietuvos delegacijos RK nariai. Pasak pirmą kartą renginyje dalyvavusio Jonavos rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus, tai puiki proga savivaldybėms pasidalinti savo pasiekimais ir pasisemti gerosios patirties iš kitų.

„Be to, tai puiki vieta užmegzti naudingų kontaktų, surasti partnerių ar net finansavimo šaltinių naujiems bei jau vykdomiems projektams vystyti, todėl būtinai paraginsiu kitus savo kolegas merus kitąmet dalyvauti Regionų ir miestų savaitės renginiuose ir galbūt pristatyti savo vykdomus projektus,“ – sakė M. Sinkevičius.

OD3

Lietuvos vardas šiemet skambėjo spalio 15 d. vykusiame seminare tema „Partnerystė – pagrindinis sėkmingo miestų vystymosi įrankis“, kuriame Vilniaus miesto savivaldybės atstovai pristatė Vilniaus savivaldybės vykdomus privačios ir viešosios partnerystės projektus, o mokslo ir verslo partnerystės projektų sėkme pasidalijo Fizinių ir technologijos mokslų centro atstovai.

Kategorija:   Naujienos
Atgal