2013.12.04-1

Regionų komitete įteikti Liberalų ir demokratų aljanso už Europą LEADER metų apdovanojimai

2013-12-10 0 674 Views

 

Žuvinto pelkynas yra didžiausias Lietuvoje (6.8 ha) ir vienas reikšmingiausių gyvosios gamtos kampelių. Tačiau dėl žmogaus veiklos Žuvinto rezervato pelkyno hidrologinė situacija blogėjo,- tam įtakos turėjo šalia esančio Amalvo pelkyno nusausinimas. Todėl vienas svarbiausių minėto projekto tikslų ir buvo atstatyti abiejų pelkių hidrologines sąlygas, be kurių pastarieji išnyktų.

Miškų urėdija, būdama projekto partnere, atstovaujama R. Mažiečio ne tik atliko projekto inžinierinius vertinimo ir planavimo darbus bet ir tarpininkavo tarp projekto vykdytojų bei partnerių ir visuomenės, vykdė projekto viešinimo darbus.

R. Mažečiui buvo skirtas LeaDer apdovanojimas kategorijoje „Efektyvus bendradarbiavimas su piliečiais”. Priimdamas apdovanojimą R. Mažetis dėkojo Regionų komiteto LDAE frakcijai ir pasidžiaugė, kad mažoji politika regionuose yra pastebėta Europoje, o jo asmeninis indėlis ir rūpestis įgyvendinant Žuvinto biosferos rezervato apsaugos projektą įvertintas tokiu garbingu apdovanojimu.

Renginio dalyviai taip pat lankėsi Briuselio regioniniame parlamente, Belgijos senate, kur su šios šalies politikais diskutavo savivaldos stiprinimo, vykdomų reformų ir daugiapakopio valdymo temomis.

 

Indrė Venckūnaitė da Silva Lemos
LSA atstovė Briuselyje

Atgal