duona

Briuselio gatvėse – lietuviškos duonos kvapas

2014-05-30 0 1301 Views

Pasak Panevėžio rajono „Radviliškių kaimo kepyklos” įkūrėjos ir savininkės Audronės Kisielienės, atvežusios savo produkciją į Duonos šventę, ją maloniai nustebino toks didelis šventės svečių susidomėjimas lietuviškos duonos gaminimo tradicijomis, noras ragauti ir įsigyti lietuviškos duonos. Prieš vykdama į šią šventę ilgai dvejojusi, ar pavyks patraukti visko mačiusių europiečių dėmesį, ar atsiras norinčių paragauti nelabai kam įprastos tamsios ruginės duonos, A. Kisielienė buvo maloniai nustebinta lankytojų gausa, o į eilę išsirikiavusių lietuvių savotiškos varžytuvės „kas nupirks daugiau lietuviškos duonos”, pranoko visus lūkesčius.

– „Esame laimingi, galėdami pristatyti lietuvišką produkciją ir tuo pačiu reprezentuoti šalį, esame sužavėti žmonių draugiškumo bei žingeidumo. Nors diena buvo ilga ir sunki, tačiau gera nuotaika ir nuoširdi aplinka atpirko visą nuovargį. Iš šventės išsivežame tik pačius geriausius prisiminimus, todėl mielai atvyksime ir kitąmet”, – kalbėjo kepyklos šeimininkė.2014.05.19-1

Pasak organizatorių, norima šią šventę paversti tradicine, nes duona yra geriausia šalių ambasadorė, ji atskleidžia tautų istoriją, savitą kultūrą, papročius bei tradicijas, kurių niekam nevalia užmiršti.

Atgal